SEKSUOLOG WROCŁAW - POMOC SEKSUOLOGICZNA

Jako Seksuolog oferuję pomoc z zakresu:

 • Problem i zaburzenia wzwodu, erekcji.
 • Kompulsywna masturbacja.
 • Lęk przed stosunkiem.
 • Brak pożądania.
 • Uzależnienie od seksu.
 • Trudności w komunikacji w sferze seksualnej.
 • Nieśmiałość w kontaktach partnerskich.
 • Niesatysfakcjonujące życie seksualne.
 • Problemy z orgazmem.
 • Lęk przed stosunkiem.
 • Kompulsywna masturbacja.
 • Oziębłość seksualna.
 • Uzależnienie od seksu.
 • Homoseksualizm - brak akceptacji siebie.

 

 

Zapraszam także do zapoznania się
Moimi poradami psychologicznymi:

Problemy ze wzwodem - Poznaj przyczyny - Pomoc Seksuologa

Written by Autor: Agata Ruchel-Chojka: Seksuolog z Wrocławia.

Życie seksualne, a szczególnie element potencji seksualnej stanowi niezwykle ważną sferę życia każdego mężczyzny, który jako istota pierwotnie dominująca postrzega jako wyznacznik swojej wartości. Przez wzgląd na powyższe, które jest nieodzownym elementem męskiej natury, rozmowa na temat ewentualnych problemów pojawiających się w tej strefie życia może wywoływać poczucie wstydu czy kompromitacji. U podstaw problemów ze wzwodem leży wiele czynników, zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych, takich jak problemy neurologiczne, zażywane leki, problemy hormonalne, natury poznawczej, społecznej oraz związane ze stylem życia.

Niechęć i Wstręt seksualny u jednego z partnerów

Written by Autor: Agata Ruchel-Chojka: Seksuolog z Wrocławia.

Brak ochoty na seks u jednego z partnerów, czy nawet wstręt seksualny (awersja seksualna) postrzegany jest jako swoista dysfunkcja na podłożu seksualnym, którą jednak należy wyraźnie rozgraniczyć od ewentualnych zaburzeń organicznych czy somatycznych. Osoba legitymująca się powyższym rodzajem problemów w życiu intymnym pozbawiona jest umiejętności i możliwości prawidłowego uczestnictwa w relacjach seksualnych.

Konflikty w małżeństwie

Written by Autor: Agata Ruchel-Chojka: Seksuolog z Wrocławia.

Małżeństwo jako podstawowa komórka społeczna współdziała w każdej dziedzinie życia. Wspólna kooperacja niemal na każdej płaszczyźnie generuje nierzadko liczne konflikty i nieporozumienia między małżonkami, szczególnie, że charakter stosunków między małżonkami prowadzi do otwartego wyrażania uczuć i emocji między małżonkami.

Zaburzenie erekcji - Poznaj przyczyny - Pomoc Seksuologa

Written by Autor: Agata Ruchel-Chojka: Seksuolog z Wrocławia.

Pojęcie zaburzeń erekcji przedkłada się na brak stwardnienia, lub niedostateczne stwardnienie męskiego członka, czego fakt uniemożliwia lub co najmniej utrudnia odbycie stosunku płciowego. Problem głównie przejawia się poprzez zupełny brak wystąpienia erekcji podczas przygotowań do stosunku seksualnego, cofanie się jej tuż przed immisją, albo też zaraz po jej rozpoczęciu.

Monotonia i nuda w związku - Pomoc Psychologa

Written by Autor: Agata Ruchel-Chojka: Seksuolog z Wrocławia.

Nuda jest najpoważniejszym problemem, jaki na swojej drodze może spotkać dwoje ludzi we wzajemnej relacji. W miarę trwania związku, z jego długofalowością umiera w partnerach namiętność, która ku swojemu istnieniu potrzebuje nieprzerwanego uwielbienia partnera, które staje się niemożliwie w miarę realistycznego postrzegania partnera, które przychodzi z czasem. Dla partnerów długotrwałego związku trudne staje się utrzymywanie bliskości, zaufania i atrakcyjności, czy satysfakcjonującego poziomu intymności. Intymność między partnerami może z czasem ulec znacznemu ochłodzeniu, szczególnie ze względu na zmęczenie, zdradę, frustrację czy nieodpowiedzialność.

Satysfakcja seksualna kobiet a brak orgazmu

Written by Autor: Agata Ruchel-Chojka: Seksuolog z Wrocławia.

Styl życia niebagatelnie wpływa na zdrowie seksualne człowieka, szczególnie tak licznych i narastających zmian w obyczajowości i postrzeganiu płci, których obecnie doświadczają społeczeństwa. Granica pomiędzy płciami ulega coraz silniejszemu zatarciu, które wdziera się również w sferę życia seksualnego człowieka. Obecnie kobieta odważnie wychodzi ze stereotypowej roli, staje się niezależna i pewna siebie, a kultura wielkomiejskich singli tworzy jej nowy obraz -  kobiety odważnej, bezpruderyjnej i świadomej swojej seksualności.

Zaburzenia pożądania u kobiet

Written by Autor: Agata Ruchel-Chojka: Seksuolog z Wrocławia.

Życie stawia przed kobietą szereg prozaicznych zadań, które przeciętnie kobieta postrzega, jako konieczne do wykonania. Powyższe silnie przedkłada się na monotonię i zadaniowość życia kobiety, a pożycie seksualne, które często przyjmuje się w związku za jego oczywistą składową, zaczyna przybierać postać jednego z zadań, które stawia się przed kobietą. Istnieje jednak liczna grupa kobiet, u których kontrast między ich stereotypowym, banalnym pożyciem seksualnym a wyobrażeniem jego ekstatycznej wariacji, pogarsza jakość pożycia między partnerami.  Z czasem kobieta traci zainteresowanie samym pożyciem i stopniowo zaczyna go unikać.

Witam Serdecznie!

agata-ruchel-psycholog-seksuolog-wroclaw-portret 200

Wyslij wiadomość

Email:
Temat:
Treść: